Оплата:


Купівля за готівкові кошти.

Оплата готівкою грошовими коштами може проводитися Покупцем при особистому відвідуванні магазину House Door (Наша адреса: м. Бориспіль, вул. Київський шлях 47) або при отриманні замовлення за вказаною Вами адресою доставки. Цей різновид оплати проводиться тільки в національній валюті.

Безготівкові види оплати.

Оплата по безналу з ПДВ.

Проводиться на загальних умовах, наше підприємство є платником ПДВ, тому безготівковий розрахунок проводиться клієнтом відповідно до отриманого рахунку на розрахунковий рахунок нашого підприємства.

Оплата банківськими картами.
Ви можете оплатити своє замовлення банківською картою (VISA, MasterCard) в магазині House Door або скориставшись терміналами для оплати.

Розстрочка.

Наразі доступна тільки оплата частинами від Приват Банку (за умови наявності у клієнта карти універсальної).

Оплата на сайті.

Оплата банківськими картами Visa, MasterCard через Liqpay

При оформленні замовлення в полі ОПЛАТА оберіть ОНЛАЙН-ОПЛАТА БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ, далі Ви попадете на сторінку оплати, де вносите дані своєї карти.

   

Передача даних здійснюється по захищеному каналу із застосуванням сучасних методів шифрування, при цьому виключається будь-яка можливість перехоплення конфіденційної інформації.

Доставка:

Самостійно Ви зможете забрати придбаний товар з найближчого до Вас складу, маючи при собі документ, що підтверджує покупку. Самовивіз можна здійснити після проведення оплати і за умови наявності необхідного товару на складі компанії.

Також Ви можете замовити доставку купленого товару в салоні House Door. Працює доставка в інші райони Києва та області, а також можлива відправка придбаної у нас продукції в інші регіони України. Для цього ми можемо скористатися послугами будь-якої кур'єрської служби, запропонованої Вами за умови, що в тому населеному пункті, в який Ви замовляєте доставку, наявне представництво цієї служби.

Крім цього нагадаємо, що в нашому салоні-магазині можна замовити установку придбаних у нас дверей.

Установка забезпечується кваліфікованими бригадами монтажників і оформляється гарантійними зобов'язаннями компанії House Door терміном на 12 місяців.