Монтаж металевих дверей

Металеві двері в приміщенні, як правило, служать вхідними дверима. Але мало тільки купити хороші та надійні двері, важливо ще підійти до питання про їх установку, що є не менш серйозним питанням. Це завдання повинен виконувати досвідчений майстер, який в послідовності буде дотримуватися всі етапи роботи. Іноді вхідні двері буває нелегко встановити і виникає необхідність виконувати додаткові роботи, щоб забезпечити щільне входження дверного полотна в отвір. Наша компанія надає повний комплекс оздоблювальних робіт по установці металевих дверей. Сюди входять:

- Збірка дверної конструкції, кріплення всієї необхідної фурнітури

- Демонтаж старої конструкції

- Установка нових дверей

У разі необхідності фахівці компанії нададуть додаткові послуги з розширення отвору або створення нового дверного отвору.

 

Монтаж міжкімнатних дверей


Установка дверей всередині приміщення вимагає особливої ретельності. В результаті роботи двері повинні відкриватися легко, не створюючи зайвих звуків. До того ж, для забезпечення високої міцності конструкції і зручності її в експлуатації, важливо досягти дуже щільного прилягання деталей один до одного. Майстри нашої компанії швидко і надійно встановлюють двері, після чого на конструкції повністю відсутні видимі шви. Робота відбувається за допомогою сучасного обладнання, що дозволяє досягти максимально високої якості. У комплекс послуг компанії входить:

- Демонтаж старих дверей

- Установка коробки

- Збірка дверей з комплектуючими

- Установка петель, замків

- Монтаж дверей та їх регулювання