Оплата:


Купівля за готівкові кошти.

Оплата готівкою грошовими коштами може проводитися Покупцем при особистому відвідуванні магазину House Door (Наша адреса: м. Бориспіль вул.Київський шлях 47) або при отриманні замовлення за вказаною вами адресою доставки. Цей різновид оплати проводиться тільки в національній валюті.

Безготівкові види оплати.

Оплата по безналу з ПДВ.

Проводиться на загальних умовах, наше підприємство є платником ПДВ, тому безготівковий розрахунок проводиться клієнтом відповідно до отриманого рахунку на розрахунковий рахунок нашого підприємства.

Оплата банківськими картами.
Ви можете оплатити своє замовлення банківською картою (VISA, MasterCard) в магазині House Door або скориставшись терміналами для оплати.

Розстрочка.
При оплаті вами 10% від загальної суми, зробленого у нас замовлення, ми можемо надати вам безвідсоткову розстрочку (без переплат). При цьому вам не потрібно буде звертатися в банк. Сума щомісячних виплат і термін кредиту залежить від індивідуальних умов замовлення і дана інформація буде вам надана нашим консультантом при оформленні покупки.

Оплата на сайте.

Оплата банковскими картами Visa, MasterCard,Maestro через Liqpay

При оформлении заказа в поле ОПЛАТА выберите ОНЛАЙН-ОПЛАТА БАНКОВСКОЙ КАРТОЙ и дальше вы попадете на страницу оплаты, где вносите данные своей карты.

   

Передача данных осуществляется по защищенному каналу с применением современных методов шифрования, при этом исключается любая возможность перехвата конфиденциальной информации.

Доставка:

Самостійно ви зможете забрати придбаний товар з найближчого до вас складу, маючи при собі документ, що підтверджує покупку. Самовивіз можна здійснити після проведення оплати і за умови наявності необхідного товару на складі компанії.

Також ви можете замовити доставку купленого товару в салоні House Door. За умови, що адреса доставки знаходиться в межах міста Бориспіль, Бортничі, Баришівка, Бровари, Переяслав-Хмельницький, Березань або Дарницького району міста Києва, доставка може бути безкоштовною для вас. Працює доставка в інші райони Києва та області, а також можлива відправка придбаної у нас продукції в інші регіони України. Для цього ми можемо скористатися послугами будь-якої кур'єрської служби, запропонованої вами за умови, що в тому населеному пункті, в який ви замовляєте доставку, наявне представництво цієї служби.

Крім цього нагадаємо, що в нашому салоні-магазині можна замовити установку придбаних у нас дверей.

Установка забезпечується кваліфікованими бригадами монтажників і оформляється гарантійними зобов'язаннями компанії House Door терміном на 12 місяців.