Відповідно до вимог Закону України Про захист прав споживача покупець, який здійснив покупку в магазині House Door, має право повернути придбаний ним товар без пояснення причин протягом 14 днів після здійснення покупки.

Обов'язковою умовою повернення товару є збереження УПАКОВКИ!

У тому випадку, якщо упаковка була порушена покупцем, він при здійсненні процедури повернення (або обміну) товару зобов'язаний сплатити суму компенсації за кожну придбану ним одиницю товару. Даний пункт може бути виконаний тільки в разі згоди постачальника прийняти назад розпакований товар.

У тому випадку, якщо потреба в поверненні або обміні виникла через помилку співробітника магазину House Door, то доставка товару, що підлягає обміну (або поверненню) здійснюється за рахунок магазину. У всіх інших випадках транспортні витрати, пов'язані з поверненням товару, є обов'язком покупця. Він зобов'язаний доставити за свій рахунок товар, що повертається (або обмінюється) в магазин за адресою:

м. Бориспіль вул. Київський Шлях 47.

Повернення коштів за товар, що повертається, відповідно до вимог Закону України Про захист прав споживачів має бути здійснено протягом 7 днів за домовленістю сторін.