В Україні достатньо брендів, здатних виробляти хороші і надійні двері, причому у всіх цінових сегментах і з усіх відомих на сьогодні матеріалів. А також існує ринок, на якому досить вимогливих покупців, які хотіли б ці двері купити і прикрасити ними своє житло, починаючи від самого входу в нього. А свою місію ми бачимо, як можливість стати мостом, що з'єднує покупця і виробника. І ми хочемо бути надійним і стійким мостом, по якому ви зможете комфортно пройти до будинку своєї мрії, не відчуваючи жодної ознаки дискомфорту і невпевненості.

Ну, це лірика, А що вас чекає у нас, якщо ви вирішите купити двері в магазині House Door.

Наші пропозиції для вас


* Великий асортимент-це гарантія хорошого вибору, який обов'язково зробить будь-який покупець в нашому магазині, тому що крім величезної номенклатури представлених моделей, вас чекає ще й…

* Висока якість обслуговування. Для того щоб зрозуміти всі тонкощі технології виробництва дверей потрібно бути висококваліфікованим столяром з навичками будівельника, зварника, монтажника і ще маси професій. Звичайний покупець не володіє всіма цими навичками, та йому і не потрібно, тому що у нас є для нього висококваліфіковані консультанти, які володіють усіма цими навичками, оскільки…

* Весь наш персонал - це професіонали. Саме це дозволяє нам пропонувати найвищий рівень сервісу на всіх етапах продажу: від зустрічі потенційного покупця до установки готових до експлуатації дверей у вашому домі. І це ще не все…

* Звертаючись до нас, ви захищені від неякісного товару, так як, майже всі наші постачальники (вони ж кращі виробники дверей в Україні, Молдові та Білорусі) обов'язково дадуть вам гарантію якості виробу. А понад це ми, якщо ви довірите нам не тільки продаж і доставку, але і установку дверей, дамо вам ще й гарантію якості монтажу.

І все це крім комфортних і завжди вигідних для покупця цін на нашу продукцію, акцій і спеціальних пропозицій, що роблять нашу продукцію і надані послуги ще привабливіше.

До речі, крім відмінних дверей в нашому асортименті також є ще й відмінний ламінат і чудова керамічна плитка, які можна буде ідеально точно підібрати за кольорами, відтінкам і іншим якостям до купленої двері.

Без чого б ми хотіли обійтися


Без порожніх і нічого не значущих обіцянок "знайти індивідуальний підхід до кожного покупця". Ми вважаємо за краще високу якість обслуговування поставити на потік, і не ділити відвідувачів ні за якими критеріями, надавши кожному все найкраще, чим володіємо.

Без посередників між нами і безпосередніми виробниками продукції. Це дозволить нам завжди бути в курсі справ у наших постачальників, знати тонкощі всіх їх новинок і постійно поповнювати ними свій асортимент.

Без звинувачень в недостатній якості наданого товару, тому вважаємо за краще кооперуватися тільки з кращими виробниками в галузі.

І найголовніше, без чого нам хотілося б обійтися, це без незадоволених покупців і без негативних відгуків про нашу роботу. Тому ми спочатку вважаємо, що покупець правий завжди, особливо в тих ситуаціях, коли він здається неправим.